آموزش ساخت بنر تبلیغاتی

آموزش ساخت بنر تبلیغاتی

آموزش ساخت بنر تبلیغاتی

آموزش ساخت بنرتبلیغاتی با فتوشاپ برای وب سایت

آیا برای ساخت و قرار دادن بنر در وب سایت خود مشکل دارید ؟

پس مراحل زیر را دنبال کنید تا به روش بسیار ساده با برنامه فتوشاپ بنر بسازید

مرحله اول :

ابتدا فتوشاپ را باز کنید سپس شاخه new  file یک صفحه یا سند با ابعاد مشخص شده زیر ایجاد کنید . ابعاد به دلخواه شما میتواند به اندازه های متفاوت ایجاد گردد . برای بنرهای تبلیغاتی با استانداردهای جهانی  یا متحرک به صورت زیر می باشد .  درواقع اندازه و ابعاد بنرها بر اساس جایگاه وب سایت شما ساخته و به نمایش در می آید .  

 

حالا بروی گزینه OK کلیک کنید تا سند شما ساخته شود ، زمینه بنر شما برای طراحی آماده است . رنگ  زمینه بنر خود را تایین کنید ، ما در این آموزش از رنگ آبی استفاده میکنیم.

مرحله دوم :

از قسمت Window گزینه Animation را فعال کنید تا پنجره ی متحرک سازی به نمایش درآید . ( مانند شکل زیر )

پنجره متحرک سازی آماده  باز میشود و شما می توانید طراحی بنر را آغاز کنید .

مرحله سوم :

لطفا  دو لایه متن بسازید .  وحالا کافیست روی دکمه T در سمت چپ صفحه کلیک کنید، من در لایه اول ، websitesazi را تایپ می کنم و در لایه دوم ، shop ، را تایپ میکنم . مانند شکل زیر

  حالا میبایستی یک فریم انیمیشن دیگر اضافه کنید برای اضافه نمودن انیمیشن جدید روی دکمه Duplicates selected frames کلیک کنید . مانند شکل زیر

مرحله نهایی

حالا باید به فریم اول بروید و چشمی نوشته دوم را که متن ، websitesazi ، است را بردارید و بعد به فریم دوم بروید و چشمی نوشته اول که کلمه ، shop ، است را بردارید و چشمی نوشته دوم که همان ، websitesazi ، را فعال کنید . در آخرباید فایل را ذخیره کنید برای این کار از قسمت  File گزینه Save for web and devices را انتخاب کنید و فایل را ذخیره کنید.

حالا بنر ساخته شده خود را میتوانید ببینید

پس در همان فتوشاپ برروی دگمه play   کلیک کنید تاتغیر فریم ها را ببینید .

 حالا بروی فایل سیو شده خود بروید و بنر خود را ببینید .