گروه وب سایت سازی پایا

tel:09362027840

  
  
  

پکیج های طراحی سایت

پروسه خدمات طراحی سایت

1- مشاوره و تعیین هدف:

     ابتدا در این مرحله مشاوره و سوالاتی در مورد  هدف از ساخت سایت و نیازها و درخواست مشتری  و امکانات مورد نیاز وب سایت میشود و  امکانات اصلی وب سایت تعیین میگردد.گروه وب سایت سازی پایا با تجربه کافی سعی در ساخت وب سایت متناسب با کار شما ایجاد مینماید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2- برآورد هزینه و قیمت :

      پس از مشاوره و بررسی همه جوانب و امکانات و مدت زمان طراحی که برای سایت در  نظر گرفته شده بصورت تقریبی قیمت سایت تعیین میگردد . طراحی هر وب سایت نسبت به زمان کار انجام شده بروی وب سایت سنجیده و برآورد هزینه میشود .

 

 

 

3- تنظیم قرارداد :

     پس از مشورت و دریافت تمامی امکانات  و اطلاعات ازمشتری قرارداد و شرایط کار ، نحوه پشتیبانی ،  و تحویل و تعیین در زمان مقررتنظیم میگردد .و به امضاء طرفین میرسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4- طراحی قالب  :

     پس از عقد قرار داد در همان روز اول طرح اولیه قالب سایت در حضور مشتری و با نظر مشتری از لحاظ نظر رنگ تم و ساختار کلی تعیین و ساخته میشود  .

5- برنامه نویسی :

      در این مرحله و مرحله حساس نوبت به برنامه نویسی تخصصی  است که با دقت و به درخواست مشتری  و طبق قرار داد عینا وب سایت برنامه نویسی خواهد شد.توجه اینکه گروه طراحان پایا برنامه نویسی وب سایت را با تکنولوزی روز دنیا به انجام میرسانند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-تست وب سایت :

    در این مرحله وب سایت کاملا تست و مورد آزمایش قرار میگیرد و در صورت نیاز مشاوره نهایی با مشتری انجام میگیرد . و وب سایت آماده تحویل بوده وتا زمان تحویل بصورت غیر فعال در سرور قرار میگیرد.

 

7- آموزش  و تحویل سایت :

       در آخر و مرحله نهایی با مشتری تماس و بصورت حضوری در 1.5 ساعت وب سایت تحویل و پنل مدیریت به ایشان آموزش داده میشود . البته گروه وب سایت سازی پایا همیشه پشتیبان شما خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه کار های ما

یک پکیج را انتخاب سپس سفارش خود را ثبت نمائید

وب سایت دندان پزشکی

یکی از بهترین سایت های موفق دندانپزشکی کودکان وب سایت drmirkarimi.com است ما نه تنها یک وب سایت جذاب و منحصر به فرد برای شما طراحی میکنییم بلکه مرتب وب سایت شما را بروز نگه میداریم و پشتیبانی میکنیم

وب سایت تبلیغاتی فروش پوشاک

نمونه طراحی سایت لباس با هزینه یک میلیون ونه صد هزار تومان طراحی شده است در حال حاضر یکی ازبهترین های فروش پوشاک میباشد .گروه وب سایت سازیپ پایا طراحی سایت پوشاک را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه می کند

نمونه وب سایت دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی مجری انواع دیوار پوش،سقف کاذب،پارکت، لمینت این نوع طراحی با قیمت 850 هزار تومان طراحی و ساخته شده است.

نمونه وب سایت فروشگاهی

یکی از بهترین نمونه کارهای فروشگاهی تیم وب سایت سازی پایا طراحی سایت فروشگاهی dolochi میباشد سایتی بسیار عالی با مدیریت آسان با وب سایت فروشگاهی کسب کار خود را پر رونق نمایید قیمت سایت 3 میلیون تومان

WhatsApp